В.С. Селівончик

Шановні клієнти!

Ви завітали на сайт Приватного Акціонерного Товариства «Страхова компанія «ЕТАЛОН-ПОЛІС». ПАТ «Страхова компанія «ЕТАЛОН-ПОЛІС» заснована 12 липня 2001 року та здійснює свою діяльність на підставі ліцензій виданих Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України. На сьогоднішній день компанія має 15 ліцензій з основних видів страхування, зокрема у формі добровільного страхування та у формі обов’язкового страхування.

ПАТ «Страхова компанія «ЕТАЛОН-ПОЛІС» працює у сфері страхових послуг з 2001 року та зарекомендувала себе як надійний партнер.

Структура страхового портфелю Компанії на 01.01.2018 року:

Структура страхового портфеля страхування майна 23 %
страхування КАСКО 15 %
страхування вантажів та багажу 24 %
добровільне медичне страхування 15 %
страхування від нещасних випадків 10 %
страхування фінансових ризиків 4 %
обов’язкові види страхування 5 %
інші види страхування 4 %

В сфері перестрахування ПАТ «Страхова компанія «ЕТАЛОН-ПОЛІС» співпрацює з надійними Страховими компаніями України, а також з вітчизняними та міжнародними страховими та перестраховими брокерами.

Відомості про структуру власників ПАТ «Страхова компанія «ЕТАЛОН-ПОЛІС»:

Волошко Дмитро Іванович 85,4444%
Волошко Іван Васильович 7,2778%
Співак Леся Іванівна 7,2778%

Відзнаки ПАТ «Страхова компанія «ЕТАЛОН-ПОЛІС»

На 4-й міжнародній науково-практичній конференції Інституту соціального іміджмейкінгу, компанія отримала почесне звання „Україна. Краще підприємство”;
Наша компанія є також лауреатом рейтингу „УКРАЇНА. КРАЩІ ПІДПРИЄМСТВА” в номінації страхові послуги;
Страховик має престижні нагороди: орден Святого Миколи Чудотворця III ступеня та орден „За високий професіоналізм”;
«СК «ЕТАЛОН-ПОЛІС» нагороджена почесним дипломом та медаллю „Лідер галузі”.

Усі перераховані дипломи, подяки та медалі свідчать про високий рівень професійної підготовки співробітників компанії та надання доброякісних послуг в галузі страхування, про бездоганну репутацію серед учасників ринку фінансових послуг України.

28 грудня 2017 року РА «Стандарт-Рейтинг» присвоїв ПАТ «СК «ЕТАЛОН-ПОЛІС» рейтинг на рівні uaВВВ+ по національній шкалі.

Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «ЕТАЛОН-ПОЛІС» гарантує своїм Клієнтам оперативне, якісне і комфортне обслуговування, систему знижок та бонусів, індивідуальний підхід та лояльність . Ми будуємо міцні відносини з кожним клієнтом та прагнемо стати надійним страховим партнером як у житті так і в бізнесі.

З повагою та турботою про Вас,
Голова Правління В.С. Селівончик